Jak działa Autodiil?

Sprzedajesz samochód? Świetnie! Autodiil to platforma aukcyjna, poprzez którą komisy i dilerzy mogą składać oferty kupna. Połączymy Cię z dziesiątkami potencjalnych kupców, którzy będą licytować się o Twój samochód. I to wszystko zupełnie za darmo!

Autodiil to portal aukcyjny, na którym polscy kierowcy mogą wystawiać swoje samochody na sprzedaż, a skupy – wysyłać swoje oferty kupna. Podczas aukcji i po jej zakończeniu będziesz mógł przeglądać oferty, a jeśli któraś z nich Cię zainteresuje – poprosić o dane kontaktowe dilera. Ty decydujesz, kto do Ciebie zadzwoni!

Poznaj zalety Autodiil!

1

Najlepsze oferty & najlepsze ceny

Używając Autodiil, automatycznie zyskujesz lepszą pozycję negocjacyjną w porównaniu z typową sytuacją, w której pytasz o ofertę każdego dilera z osobna. My postawiliśmy tę transakcję na głowie: Ty spokojnie czekasz, a oferty same spływają! Dzięki Autodiil dostaniesz za swoje auto tyle, ile naprawdę jest ono warte.

2

Żadnych opłat, zawsze za darmo!

Autodiil jest darmowy dla osób, które chcą sprzedać samochód – zawsze i w każdym przypadku! Pobieramy prowizję od skupujących auta, a nie od tych, którzy je sprzedają. Wypróbowanie Autodiil nic Cię nie kosztuje!

3

Zero ryzyka

Autodiil służy do tego, by połączyć sprzedawców i kupców poprzez oferty. Ostatecznej transakcji dobijesz poza serwisem. My jesteśmy tu tylko po to, aby połączyć Cię z tym kupcem, który jest gotowy zapłacić najwięcej!