Autodiil – najprostszy sposób, by kupować auta bezpośrednio od właścicieli

Autodiil to nowa platforma aukcyjna, która łączy właścicieli używanych aut z chętnymi na zakup pojazdu. Rejestracja jest w pełni darmowa – od razu możesz rozpocząć przeglądanie dostępnych aukcji! Kliknij tutaj, żeby założyć darmowe konto w serwisie – nie zajmie Ci to dużo czasu!

Ten innowacyjny portal aukcyjny powstał po to, aby ułatwić życie obu stronom samochodowej transakcji – zarówno właścicielom, którzy chcą odsprzedać swoje używane auto, jak i handlarzom, którzy nieustannie szukają dobrych pojazdów do swojego biznesu. Nie pobieramy tu żadnych płatności za używanie serwisu. Płacisz prowizję wyłącznie od samochodów, które rzeczywiście kupisz. To oznacza, że usługa jest wolna od jakiegokolwiek ryzyka – jeśli po zobaczeniu auta nie zdecydujesz się na jego kupno, od razu zwrócimy Ci całą prowizję. Ostateczna transakcja zawsze odbywa się bezpośrednio między Tobą a właścicielem auta. My jesteśmy tu tylko po to, abyście mogli łatwiej się odnaleźć!

Sprawdź, co zyskasz dzięki Autodiil:

1

Zero kosztów, zero ryzyka

Żadnych opłat za rejestrację, abonamentów albo ukrytych kosztów. Płacisz prowizję wyłącznie od dokonanych transakcji. Zostanie ona automatycznie pobrana z firmowej karty kredytowej, kiedy sprzedawca auta zaakceptuje Twoją ofertę. Prowizja to niezmiennie 350 PLN od jednego kupionego samochodu.

2

Żadnej zabawy z wystawianiem faktur

Kiedy będziesz zakładał konto w serwisie, poprosimy Cię, abyś dodał do profilu firmową kartę kredytową. Prowizja zostanie z niej pobrana automatycznie, gdy sprzedawca auta zaakceptuje Twoją ofertę. Bez obaw – jeśli z jakiegokolwiek powodu ostatecznie nie zdecydujesz się na zakup pojazdu, w ciągu dosłownie kilku minut oddamy Ci całą prowizję. Za każdym razem otrzymasz także oficjalny rachunek i wszelkie dokumenty potrzebne do zaksięgowania płatności, którą pobraliśmy z Twojej karty.

3

Automatyczna licytacja – Twój nowy przyjaciel

Odpuść sobie niepotrzebne klikanie. Nasz automat zadba o to, żebyś wysłał jak najbardziej atrakcyjną ofertę, jednocześnie nie przepłacając. Po prostu ustaw maksymalną kwotę, jaką jesteś gotów zapłacić za określony pojazd, a Autodiil zajmie się całą resztą. Automat będzie podwyższał stawkę o minimalną kwotę, która pozwoli mu przebić oferty pozostałych licytujących.

Nie przegap specjalnej oferty dla naszych pierwszych partnerów!

Wpisz swój adres e-mail poniżej, a wyślemy Ci linka, przy pomocy którego będziesz mógł dokończyć rejestrację. Autodiil startuje w lutym 2020. Załóż konto już teraz, a otrzymasz 50% zniżki na wszystkie transakcje, których dokonasz przez pierwsze trzy miesiące! To oznacza prowizję na poziomie jedynych 175 PLN. Oferta ważna tylko do rozpoczęcia działalności Autodiil.